Potrebujete pomôcť?

Nenašli ste informácie, ktoré hľadáte?

Ak ste nenašli informácie, ktoré ste hľadali, budeme radi, keď sa na nás obrátite prostredníctvom formulára. Radi Vám odpovieme na špecifickejšie otázky o našich programoch.

Čo sa týka jednotlivých oblastí, ktoré popisujeme v sekcii Informácie o Slovensku (životná úroveň, služby, bývanie, …), nebudeme Vám však vedieť sprostredkovať výrazne detailnejšie informácie ako uvádzame v autorských článkoch. V textoch sa usilujeme sprostredkovať odkazy na ďalšie stránky, na ktorých sa dá nájsť viac informácií.

Ak ste členom komunity, neváhajte tiež osloviť iných členov, ktorí by Vám mohli poradiť, alebo pomôcť. Špeciálne tých s odznakmi, ktoré hovoria o ich skúsenosti s LEAF, alebo ochote zorientovať nového člena komunity v meste kde pôsobí.

Polia označené * sú povinné

Kontrolná otázka (ochrana proti spamu).

 


ORGANIZÁCIA LEAF V SÚČASNOSTI REALIZUJE TIETO PROGRAMY

Pre nadaných stredoškolákov:
Hľadáme, prepájame a podporujeme v rozvoji aktívnych, motivovaných a talentovaných študentov prostredníctvom širokej ponuky medzinárodných kempov alebo mentoring programu TalentGuide. LEAF tiež podporuje vznik medzinárodnej strednej školy internátneho typu, ktorá bude zameraná na rozvoj charakteru a líderstva v kontexte regiónu strednej Európy.
Pre učiteľov:
Rozvíjame učiteľov stredných škôl s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu vybraných súčasných učiteľov (napr. formou individuálneho rozvojového programu učiteľov), ako i prilákať osobnosti z mimoškolského prostredia k učiteľstvu (napr. ponukou zahraničných učiteľských stáží).
Pre Slovákov v zahraničí:
Vytvárame príležitosti (práca a stáže, štipendiá a dobrovoľníctvo, komunita) pre rozvoj mladých nadaných Slovákov v zahraničí, ich prepájanie so Slovenskom a návrat domov.
Pre dobrovoľníkov:
Poskytujeme mladým profesionálom príležitosti pre rozvoj a angažovanosť prostredníctvom ich pomoci neziskovým organizáciám či sociálnym podnikateľom.

---

LEAF
Sme nezisková mimovládna organizácia zameraná na rozvoj mladých ľudí s potenciálom vyrásť na osobnosti rozvíjajúce Slovensko. Navštívte našu hlavnú stránku.