Aj LEAF pomáha Slovensku v aktuálnej situácii s epidémiou Covid-19. Zistite viac tu.

PWC: Staň sa súčasťou tímu najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku, buď Junior Audítorom v PwC!

Prihlasovanie na príležitosť bolo uzavreté!

Zobraziť všetky príležitosti

Výzva, ktorú v organizácii riešime / Challenge we are facing

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvažuješ nad tým, že si raz založíš vlastnú firmu? My ti dáme indície. V audite odhalíš, ako fungujú globálni hráči biznisu a spoznáš ich know-how. Rôzne firmy spoznáš zvnútra, odhalíš ich triky a získaš biznisové znalosti, ktoré ti už nikto nevezme.

U nás budeš mať možnosť pracovať na audite rodinných firiem, stredných podnikov, nadnárodných spoločností alebo veľkých finančných inštitúcii (banky a poisťovne), či známych shared service centier. Záleží iba na tvojej preferencii, naše portfólio je široké.

Aké to je byť Audítor v PwC?

  • Ide o rôznorodú prácu plnú nových čísel a ľudí, pri ktorej nazrieš do kuchyne TOP firem z najrôznejších odvetví
  • Veľa času budeš tráviť s klientmi priamo v ich sídle- v Bratislave aj mimo nej
  • Práca u nás je o sebarozvoji. Mentoring od skúsenejších kolegov, školenia, workshopy, či zahraničné stáže. K nám nejdeš len pracovať, ale neustále sa posúvať
  • V priebehu auditovej sezóny ťa čakajú rôzne výzvy- nehrozí ti robiť to isté dookola po celý rok
  • Poskytneme ti systém vzdelávania, ktorý len tak niekde nenájdeš a navyše ti zaplatíme celú certifikáciu ACCA, a s tou sa už nikde nestratíš.

Začneš ako junior audítor a neskôr ti pribudnú klienti aj kompetencie. A čo potom? No predsa vlastný tím. Nadštandardný plat porastie s tebou.

Skvelý prvý krok ako vstúpiť do sveta biznisu a rozbehnúť svoju kariéru, čo povieš?

Koho hľadáme / Our requirements

Čo od teba na začiatok požadujeme?

  • chuť učiť sa a stále na sebe pracovať
  • ukončené VŠ štúdium (ekonomické zameranie je tvojou výhodou, nie však podmienkou)
  • komunikatívnu úroveň angličtiny
  • ak máš skúsenosti s prácou v MS Excel, výborné. Ak v ňom nie si zbehlý, nevadí, po nástupe je naplánované školenie, na ktorom si všetko potrebné zosumarizuješ.

Znalosť jazykov / Language requirements

  • Anglický jazyk: B2

Digitálne zručnosti / Digital skills required

Not Applicable

Pracovné preferencie

  • Rola zahŕňa veľa kontaktu s klientom.
  • Rola vyžaduje tímovú spoluprácu na úlohách.
  • Rola vyžaduje prácu na viacerých zadaniach naraz.
  • Rola ponúka stabilitu a jasnosť procesov.
  • Rola ponúka príležitosť vymýšľať nové návrhy/koncepty/stratégie.

Prečo si vybrať práve nás / Why choose us

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v priateľskom a neformálnom kolektíve s vysokou krivkou učenia sa
  • dobré platové ohodnotenie odpovedajúce tvojim skúsenostiam a preplácané nadčasy
  • flexibilný pracovný čas
  • medzinárodné pracovné prostredie a aktívne využívanie anglického jazyka
  • iPhone s neobmedzeným paušálom
  • dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days sú u nás samozrejmosťou
  • pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
  • príspevky na športové, kultúrne alebo iné aktivity podľa vlastného výberu,
  • kancelária v príjemnom prostredí Twin City

Navyše, narozdiel od bežného zamestnania, na audite môžeš rátať s dlhšou dovolenkou. Napríklad na pol leta a po celom svete.

O organizácii a našom poslaní / About organisation and our purpose

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 208 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.