Chystáte sa na Night of Chances v Londýne?
Vyplnte kvíz a vyhrajte!

Stáže a absolventské príležitosti pre vysokoškolákov študujúcich v zahraničí

Získaj profesionálne skúsenosti a stretni ľudí, ktorí pomôžu rýchlejšie vyrásť tebe aj Slovensku

Objav príležitosti

Objav jedinečné pracovné príležitosti a stáže

Spoznaj komunitu ľudí, ktorí chcú rozvíjať seba aj svoje okolie

Získaj podporu pre tvoj rozvoj a nápady

Prečo LEAF program Príležitosti doma?

Martina Beďatšová, stážistka na ministerstve školstva v roku 2015
Martina Beďatšová, stážistka na ministerstve školstva v roku 2015
Najviac ma zaujalo ako rýchlo sa vie človek dostať k “reálnej” práci. Pozorujem, že som tiež spoznala veľa inšpiratívnych ľudí a komunita, ktorú LEAF vytvára, je pre mňa aj po stáži prínosom.
Andrej Petrus, stážista v O2, v roku 2016
Andrej Petrus, stážista v O2, v roku 2016
Na Slovensku je veľmi veľa lepších príležitostí ako je v zahraničí.  Vrátiť sa po štúdiu vôbec nie je hanba, je tu veľmi veľa dier na trhu, kde sa dá preraziť a je tu možnosť stretnúť sa veľmi rýchlo s veľkým počtom tých najdôležitejších ľudí v odbore.   
Roman Kluvanec, stážista v Exponea v roku 2017
Roman Kluvanec, stážista v Exponea v roku 2017
Mal som ponuky z Británie aj z Bratislavy, ale chcel som zistiť, aké je to na Slovensku. Odporučil by som vyskúšať si Slovensko všetkým Slovákom v zahraničí pôsobiacim v IT sfére - robíme tu skvelé projekty a na Slovensku je deficit kvalitných ľudí, takže keď je niekto šikovný tak má hneď možnosť kariérne vyrásť. 
Zuzana Vargová, Kancelária prezidenta SR, vrátila sa z Prahy v roku 2016
Zuzana Vargová, Kancelária prezidenta SR, vrátila sa z Prahy v roku 2016
Keď som sa dostala na vysnívanú pozíciu v medzinárodnej firme, zistila som, že moja práca nemá skutočný dopad na zlepšovanie spoločnosti. Po stáži cez LEAF som dostala príležitosť v spolupráci pokračovať a momentálne som súčasťou kolektívu dynamických ľudí s víziou, ktorá sa zhoduje s tou mojou - prispieť svojou troškou k budovaniu lepšieho Slovenska.
Dominika Žiaková, IPM, vrátila sa z Taiwanu v roku 2016
Dominika Žiaková, IPM, vrátila sa z Taiwanu v roku 2016
Ani mi nenapadlo, že by som mohla doma využívať kombináciu čínštiny a financií. Začala som s 10 týždňovou stážou, ktorá potom prešla do trvalej analytickej pozície. Keď sa človek chce vrátiť domov, tak cez LEAF, lebo ponúkajú príležitosti vo vynikajúcich spoločnostiach.    
Jana Šikorská, stážistka v Hillbridges v roku 2018
Jana Šikorská, stážistka v Hillbridges v roku 2018
Pred začatím stáže v Hillbridges som o návrate domov a prácou advokátky na Slovensku ani neuvažovala, no po absolvovaní deviatich týždňov v Hillbridges návrat späť aktívne zvažujem a kariéru v slovenskom korporátnom práve si určite viem predstaviť.
Emma Jávorka, stážistka v Crowdberry v roku 2017
Emma Jávorka, stážistka v Crowdberry v roku 2017
Práca v Crowdberry ma potrvdila v tom, že aj na Slovensku sa dajú nájsť zaujímavé príležitosti v tímoch plných šikovných ľudí, ktorí svoju prácu robia srdcom a na veľmi vysokej úrovni. Som presvedčená, že podobne zaujímavú robotu v tak skúsenom tíme by som v zahraničí našla len veľmi ťažko.

Získaj profesionálne skúsenosti a stretni ľudí, ktorí pomôžu rýchlejšie vyrásť tebe aj Slovensku so Slovak Professionals Abroad!

Program juniorných príležitostí je určený pre šikovných slovenských študentov na vysokých školách v zahraničí. Naším cieľom je im pomôcť získať kvalitné pracovné skúsenosti počas letných prázdnin v špičkových firmách a verejných inštitúciách na Slovensku. 

Okrem skvelých skúseností budeš mať možnosť spoznať ďalších ľudí ako si ty počas sprievodných aktivít (workshopy, prednášky ale aj spoločenské aktivity ako napríklad túra), ktoré organizujeme počas leta.

Prečo vidí Tomáš Gliviak svoju budúcnosť na Slovensku?

Chceš vedieť prečo sa Mia Janočková vrátila na Slovensko?

Pozri si ako sa začínal ročník 2018 nášho programu

Partneri