Komunita

Celkom 2326 ľudí v komunite.

Vybrané profily

Michal Simkovic

Amazon Web Services
Palo Alto, United States
 

Veronika Luptakova

McKinsey & Company
Praha, Czech Republic
 

Helena Sarkanova

United States

Tomas Kubica

KKR
London, United Kingdom

Filip Fischer

Charged Monkey
Praha, Czech Republic

Janka Petőcz

European Commission
Brussels, Belgium
 

Príbehy

Aktuálne

Hlasujte za jeden z projektov a pomôžte nám vybrať LEAF Award pre SPAP komunitu   LEAF Award pre SPAP komunitu je ocenenie pre Slovákov v zahraničí, ktorí robia zaujímavý projekt a svojim príbehom sú inšpiráciou pre ostatných, pomáhajú vytvárať lepšie Slovensko či prinášajú inovácie do biznisu. Všetky projekty spoznáte tu.

Čítať viac

SPAP na LinkedIn


ORGANIZÁCIA LEAF V SÚČASNOSTI REALIZUJE TIETO PROGRAMY

Pre nadaných stredoškolákov:
Hľadáme, prepájame a podporujeme v rozvoji aktívnych, motivovaných a talentovaných študentov prostredníctvom širokej ponuky medzinárodných kempov alebo mentoring programu TalentGuide. LEAF tiež podporuje vznik medzinárodnej strednej školy internátneho typu, ktorá bude zameraná na rozvoj charakteru a líderstva v kontexte regiónu strednej Európy.
Pre učiteľov:
Rozvíjame učiteľov stredných škôl s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu vybraných súčasných učiteľov (napr. formou individuálneho rozvojového programu učiteľov), ako i prilákať osobnosti z mimoškolského prostredia k učiteľstvu (napr. ponukou zahraničných učiteľských stáží).
Pre Slovákov v zahraničí:
Vytvárame príležitosti (práca a stáže, štipendiá a dobrovoľníctvo, komunita) pre rozvoj mladých nadaných Slovákov v zahraničí, ich prepájanie so Slovenskom a návrat domov.
Pre dobrovoľníkov:
Poskytujeme mladým profesionálom príležitosti pre rozvoj a angažovanosť prostredníctvom ich pomoci neziskovým organizáciám či sociálnym podnikateľom.

---

LEAF
Sme nezisková mimovládna organizácia zameraná na rozvoj mladých ľudí s potenciálom vyrásť na osobnosti rozvíjajúce Slovensko. Navštívte našu hlavnú stránku.