Tím Slovak Professionals Abroad Program

Pozrite si niečo o nás a ak vám vieme nejako pomôcť, neváhajte nám napísať :-)

Pavol Pčola

Pracoval ako audítor v Deloitte a VÚB. Keďže má rád zmenu a nové skúsenosti, vyštudoval MBA na Whartone vo Filadelfii a potom päť rokov pracoval ako trader pre Goldman Sachs London. Je medzinárodný majster v šachu. „Ak chceš byť šťastný, vedz, že to záleží len od teba.“ Epiktetos

Email: pavol.pcola@leaf.sk

 

Michal Mazák

Michal sa aktívne venuje písaniu beletrie, popri čom edituje študentský politický časopis na Masarykovej univerzite v Brne, kde sa zameriaval na problematiku legislatívy EÚ. Miluje slovenskú krajinu a predovšetkým jej pohoria, kam sa vždy rád vracia oddýchnuť si a nabrať novú energiu. Má rád satiru a ľudí, ktorí si dokážu robiť srandu sami zo seba.

Lucia Lauková

Lucia podstatnú časť svojej kariéry venovala Executive Search v spoločnosti Amrop Slovakia. Popri obsadzovaní top manažérskych pozícií bola súčasťou projektov zameraných na Management Consulting a Human Capital Consulting. Posledné 4 roky pôsobila v organizácii HRcomm. Rovnováhu v živote nachádza v kruhu rodiny, úplne najradšej spolu lyžujú, kempujú alebo len tak sa prechádzajú so svojim psím miláčikom v okolí.

Email: lucia.laukova@leaf.sk

 

Juraj Šott

Juraj Šott vyštudoval históriu a ruštinu v Sheffielde a sociálnu antropológiu na UCL. Najradšej zo všetkého spoznáva a prepája ľudí z rôznych svetov. Po cenných skúsenostiach s robením dobrej kávy, učením dejepisu a matematiky v Londýne sa teší zo svojho nedávneho návratu na Slovensko. Okrem prepájania všetkých ľudí dobrej vôle v LEAF-e mu radosť robí čítanie, behanie a tancovanie.

Email: juraj.sott@leaf.sk

ja_profil

Lucia Rusnáková

Lucia je vyštudovaná žurnalistka, ktorej sa aj do nastúpenia do LEAF naplno venovala, či už to bol online, televízia alebo print. Napĺňa ju stretávanie sa s inšpiratívnymi ľuďmi, ktoré jej aj táto práca prináša. Svoju hyperaktivitu si rada vybíja so svojím kokeršpanielom, na crossfite alebo v prírode. Keby mohla by spravila deň dlhším než 24 hodín, aby stihla všetky veci, ktoré ju tešia. A stále by cestovala.

Email: lucia.rusnakova@leaf.sk