Save

Projekty

Vaše zahraničné skúsenosti a know-how môžu pomôcť viac ako peniaze

Zaujímate sa o dianie na Slovensku a chceli by ste popri svojej práci niečím prispieť? V rámci Programu expertného dobrovoľníctva môžete ako dobrovoľník využiť vaše zahraničné skúsenosti a know-how.

Na stránke programu môžete nájsť až 68 projektov, na ktorých je možné pracovať aj zo zahraničia. Vybrať si môžte zo širokej škály možností – od start-upov, sociálne podniky až po neziskové organizácie, podľa vašich preferencií, či už chcete pomôcť konkrétnej téme alebo sa angažovať v regióne, ktorý je vášmu srdcu najbližší.

Organizácie zapojené do programu hľadajú expertných dobrovoľníkov so skúsensťami v rôznych oblastiach, či už marketingu, práve alebo iných.

Nižšie môžte nájsť chuťovku – 5 projektov, ktoré ilustrujú diverzitu toho, čo môžte nájsť na stránke.  Tak nečakajte a prezrite si plnú zostavu.

 

Chcem vidieť všetky príležitosti

 

Uzavreté projekty (71)

ORGANIZÁCIA LEAF V SÚČASNOSTI REALIZUJE TIETO PROGRAMY

Pre nadaných stredoškolákov:
Hľadáme, prepájame a podporujeme v rozvoji aktívnych, motivovaných a talentovaných študentov prostredníctvom širokej ponuky medzinárodných kempov alebo mentoring programu TalentGuide. LEAF tiež podporuje vznik medzinárodnej strednej školy internátneho typu, ktorá bude zameraná na rozvoj charakteru a líderstva v kontexte regiónu strednej Európy.
Pre učiteľov:
Rozvíjame učiteľov stredných škôl s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu vybraných súčasných učiteľov (napr. formou individuálneho rozvojového programu učiteľov), ako i prilákať osobnosti z mimoškolského prostredia k učiteľstvu (napr. ponukou zahraničných učiteľských stáží).
Pre Slovákov v zahraničí:
Vytvárame príležitosti (práca a stáže, štipendiá a dobrovoľníctvo, komunita) pre rozvoj mladých nadaných Slovákov v zahraničí, ich prepájanie so Slovenskom a návrat domov.
Pre dobrovoľníkov:
Poskytujeme mladým profesionálom príležitosti pre rozvoj a angažovanosť prostredníctvom ich pomoci neziskovým organizáciám či sociálnym podnikateľom.

---

LEAF
Sme nezisková mimovládna organizácia zameraná na rozvoj mladých ľudí s potenciálom vyrásť na osobnosti rozvíjajúce Slovensko. Navštívte našu hlavnú stránku.