Študenti a mladí profesionáli!

Práve je otvorené prihlasovanie do programu juniorných príležitostí.
Klikni sem a zisti viac! 🙂

Spoznaj Slovensko, ktoré zapadá do tvojej kariérnej dráhy

Poskytujeme informácie o pracovnom trhu pre Slovákov uvažujúcich o návrate, prepájame ich s našou sieťou partnerov a vytvárame komunitu tých, ktorí sa vrátili. V rámci nášho programu pracujeme aj so Slovákmi, ktorí už v zahraničí pobudli nejakú dobu a mali príležitosť posúvať sa vyššie na kariérnom rebríčku. Profesionálom, ktorí majú za sebou viac rokov skúseností, predstavujeme príležitosti na Slovensku dvojakým spôsobom. V prvom rade, nižšie zverejňujeme aktuálne pracovné príležitosti, s ktorými nás oslovia naše partnerské organizácie. Avšak, vzhľadom na rozdielne typy expertízy, s ktorými sa stretávame, častejšie volíme opačný prístup – po pochopení profesného smerovania, záujmov a potrieb jednotlivých kandidátov sa ich snažíme priamo prepojiť na vhodné príležitosti, čerpajúc z kvalitnej siete partnerov, od úspešných biznisov, verejnú správu až po neziskové organizácie.

Komunita ľudí s podobnou životnou cestou
Napojenie na rozmanitú sieť inovatívnych firiem a inštitúcií Ikona
Zmysluplné využitie skúseností zo zahraničia
Priestor pre vlastné nápady

Top 5 príležitostí

  • Vacuumlabs: Project Manager

    VacuumLabs is a team of 120+ experts on React framework and single-page app development. Our track record shows dozens of state of the art solutions delivered to startups. We are looking for an experienced Project Manager who will be responsible for managing key client projects. Your primary tasks will be to delivering every project on time and within budget and scope.

    Vacuumlabs
Prezerať všetky príležitosti

Partneri

Prečo Slovensko?

Tomáš Meliško
Tomáš Meliško
Tomáš sa po skúsenostiach v zahraničí v konzultingu a bankovníctve vrátil na Slovensko, aby v HB Reavis group viedol strategické projekty skupiny. Pomohol spustiť dcérsku firmu Origameo, ktorá dizajnuje kancelárske priestory, pripravil spustenie inovačného hubu v Twin City a konceptu HubHub s pôsobnosťou v krajinách strednej Európy.
Pozrieť video
Zuzana Vargová
Zuzana Vargová
Zuzana študovala v zahraničí a počas leta absolvovala stáž v Kancelárii prezidenta SR. Po tejto skúsenosti získala v prezidentskej kancelárii trvalé miesto. Venuje sa najmä zdravotníctvu. Je zapojená vo viacerých vzdelávacích projektoch a organizuje neformálne stretnuria Úradníkov dobrej vôle.
Pozrieť video
Richard Fetyko
Richard Fetyko
Richard sa vrátil z Wall Street na Slovensko, aby tu založil investičný fond obchodujúci na medzinárodných burzách. Prijal tiež miesto v dozornej rade LEAF Academy, kde pôsobí ako dobrovoľník.
Pozrieť video

V prípade, že zvažujete návrat a mali by ste záujem sa s nami nezáväzne porozprávať, prosím vyplňte kontaktný formulár.