Spoznaj Slovensko, ktoré zapadá do tvojej kariérnej dráhy

Poskytujeme informácie o pracovnom trhu pre Slovákov uvažujúcich o návrate, prepájame ich s našou sieťou partnerov a vytvárame komunitu tých, ktorí sa vrátili.

Objav príležitosti

Komunita ľudí s podobnou životnou cestou

Napojenie na rozmanitú sieť inovatívnych firiem a inštitúcií

Zmysluplné využitie skúseností zo zahraničia

Priestor pre vlastné nápady

V rámci nášho programu pracujeme aj so Slovákmi, ktorí už v zahraničí pobudli nejakú dobu a mali príležitosť posúvať sa vyššie na kariérnom rebríčku. Profesionálom, ktorí majú za sebou viac rokov skúseností, predstavujeme príležitosti na Slovensku dvojakým spôsobom. V prvom rade, nižšie zverejňujeme aktuálne pracovné príležitosti, s ktorými nás oslovia naše partnerské organizácie. Avšak, vzhľadom na rozdielne typy expertízy, s ktorými sa stretávame, častejšie volíme opačný prístup – po pochopení profesného smerovania, záujmov a potrieb jednotlivých kandidátov sa ich snažíme priamo prepojiť na vhodné príležitosti, čerpajúc z kvalitnej siete partnerov, od úspešných biznisov, verejnú správu až po neziskové organizácie.
 

Odoberaj novinky emailom

Zanechaj nám svoj email a už ti žiadna dôležitá novinka neujde. 🙂

Partneri

Prečo Slovensko?

Tomáš Meliško
Tomáš Meliško
Tomáš sa po skúsenostiach v zahraničí v konzultingu a bankovníctve vrátil na Slovensko, aby v HB Reavis group viedol strategické projekty skupiny. Pomohol spustiť dcérsku firmu Origameo, ktorá dizajnuje kancelárske priestory, pripravil spustenie inovačného hubu v Twin City a konceptu HubHub s pôsobnosťou v krajinách strednej Európy.
Pozrieť video
Zuzana Vargová
Zuzana Vargová
Zuzana študovala v zahraničí a počas leta absolvovala stáž v Kancelárii prezidenta SR. Po tejto skúsenosti získala v prezidentskej kancelárii trvalé miesto. Venuje sa najmä zdravotníctvu. Je zapojená vo viacerých vzdelávacích projektoch a organizuje neformálne stretnuria Úradníkov dobrej vôle.
Pozrieť video
Richard Fetyko
Richard Fetyko
Richard sa vrátil z Wall Street na Slovensko, aby tu založil investičný fond obchodujúci na medzinárodných burzách. Prijal tiež miesto v dozornej rade LEAF Academy, kde pôsobí ako dobrovoľník.
Pozrieť video