Chystáte sa na Night of Chances v Londýne?
Vyplnte kvíz a vyhrajte!

Spoznaj Slovensko, ktoré zapadá do tvojej kariérnej dráhy

Poskytujeme informácie o pracovnom trhu pre Slovákov uvažujúcich o návrate, prepájame ich s našou sieťou partnerov a vytvárame komunitu tých, ktorí sa vrátili.

Objav príležitosti

Komunita ľudí s podobnou životnou cestou

Napojenie na rozmanitú sieť inovatívnych firiem a inštitúcií

Zmysluplné využitie skúseností zo zahraničia

Priestor pre vlastné nápady

V rámci nášho programu pracujeme aj so Slovákmi, ktorí už v zahraničí pobudli nejakú dobu a mali príležitosť posúvať sa vyššie na kariérnom rebríčku. Profesionálom, ktorí majú za sebou viac rokov skúseností, predstavujeme príležitosti na Slovensku dvojakým spôsobom. V prvom rade, nižšie zverejňujeme aktuálne pracovné príležitosti, s ktorými nás oslovia naše partnerské organizácie. Avšak, vzhľadom na rozdielne typy expertízy, s ktorými sa stretávame, častejšie volíme opačný prístup – po pochopení profesného smerovania, záujmov a potrieb jednotlivých kandidátov sa ich snažíme priamo prepojiť na vhodné príležitosti, čerpajúc z kvalitnej siete partnerov, od úspešných biznisov, verejnú správu až po neziskové organizácie.
 

Odoberaj novinky emailom

Zanechaj nám svoj email a už ti žiadna dôležitá novinka neujde. 🙂

  • Name your role logo

    Name your role

    Nenašli ste na našom portáli nič, čo by spĺňalo Vaše očakávania? Ak potrebujete poradiť, LEAF je tu pre Vás.

    Organizácia pôsobiaca na Slovensku
Prezerať všetky príležitosti

Partneri

Prečo Slovensko?

Tomáš Meliško
Tomáš Meliško
Tomáš sa po skúsenostiach v zahraničí v konzultingu a bankovníctve vrátil na Slovensko, aby v HB Reavis group viedol strategické projekty skupiny. Pomohol spustiť dcérsku firmu Origameo, ktorá dizajnuje kancelárske priestory, pripravil spustenie inovačného hubu v Twin City a konceptu HubHub s pôsobnosťou v krajinách strednej Európy.
Pozrieť video
Zuzana Vargová
Zuzana Vargová
Zuzana študovala v zahraničí a počas leta absolvovala stáž v Kancelárii prezidenta SR. Po tejto skúsenosti získala v prezidentskej kancelárii trvalé miesto. Venuje sa najmä zdravotníctvu. Je zapojená vo viacerých vzdelávacích projektoch a organizuje neformálne stretnuria Úradníkov dobrej vôle.
Pozrieť video
Richard Fetyko
Richard Fetyko
Richard sa vrátil z Wall Street na Slovensko, aby tu založil investičný fond obchodujúci na medzinárodných burzách. Prijal tiež miesto v dozornej rade LEAF Academy, kde pôsobí ako dobrovoľník.
Pozrieť video