Aj LEAF pomáha Slovensku v aktuálnej situácii s epidémiou Covid-19. Zistite viac tu.

Kariéru môžeš rozvíjať aj na Slovensku

Poskytujeme informácie o pracovnom trhu Slovákom, profesionálom s viacročnými skúsenosťami, ktorí uvažujú o návrate

Objav príležitosti

Komunita ľudí s podobnou životnou cestou

Napojenie na rozmanitú sieť inovatívnych firiem a inštitúcií

Zmysluplné využitie skúseností zo zahraničia

Priestor pre vlastné nápady

Ako ti vieme pomôcť?

Máme široké portfólio partnerských organizácií, s ktorými spolupracujeme a ktoré cez nás zverejňujú ponuky práce, na ktoré sa môžeš prihlásiť.

Organizácie si vyberáme podľa hodnôt, ktoré zastávajú.

Pokrývame verejnú správu, korporácie, start upy aj neziskovkyPráve pracovná skúsenosť zo zahraničia je pridaná hodnota, ktorá organizáciám pomáha rásť. 

Vy, Slováci v zahraničí, s ktorými sa stretávame, máte však často rôzne typy expertízy, a preto častejšie volíme opačný prístup. 

Veľmi radi sa s vami preto porozprávame, aby sme pochopili vaše profesij smerovanie, záujmy a potreby, a až potom sa vás snažíme prepojiť na vhodné príležitosti u našich partnerov.  

Sledujeme dianie na pracovnom trhu a od partnerov máme čerstvé informácie.

V našom networku máme veľké množstvo ľudí z rozličných profesií, ktorí si vyskúšali niektorý z našich programov alebo cez nás získali potrebnú pomoc s návratom či zamestnanie. Svoju skúsenosť tak vedia posunúť ďalej. 

Odoberaj novinky emailom

Zanechaj nám svoj email a už ti žiadna dôležitá novinka neujde. 🙂

Máš otázky?

Sem s nimi! 
Napíš, alebo zavolaj Lucke. Rada ti poradí alebo čokoľvek vysvetlí.

Lucia Lauková

Partneri

Kto sa už vrátil zo zahraničia?

Tomáš Meliško
Tomáš Meliško
Tomáš sa po skúsenostiach v zahraničí v konzultingu a bankovníctve vrátil na Slovensko, aby v HB Reavis group viedol strategické projekty skupiny. Pomohol spustiť dcérsku firmu Origameo, ktorá dizajnuje kancelárske priestory, pripravil spustenie inovačného hubu v Twin City a konceptu HubHub s pôsobnosťou v krajinách strednej Európy.
Pozrieť video
Zuzana Vargová
Zuzana Vargová
Zuzana študovala v zahraničí a počas leta absolvovala stáž v Kancelárii prezidenta SR. Po tejto skúsenosti získala v prezidentskej kancelárii trvalé miesto. Venuje sa najmä zdravotníctvu. Je zapojená vo viacerých vzdelávacích projektoch a organizuje neformálne stretnuria Úradníkov dobrej vôle.
Pozrieť video
Richard Fetyko
Richard Fetyko
Richard sa vrátil z Wall Street na Slovensko, aby tu založil investičný fond obchodujúci na medzinárodných burzách. Prijal tiež miesto v dozornej rade LEAF Academy, kde pôsobí ako dobrovoľník.
Pozrieť video