LEAF Svetoví Slováci: EXPONEA

LEAF Svetoví Slováci: EXPONEA

“Od dát a umelej inteligencie k jednej z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností na svete”

 

LEAF ti prináša prvý zo série večerov s úspešnými slovenskými firmami a ich expertmi.

Hosť:

Exponea patrí medzi najrýchlejšie rastúce softvérové firmy na svete v oblasti marketingovej automatizácie a pokročilej dátovej analytiky s využitím AI. Slovenská firma s britským sídlom otvorila okrem kancelárií v Londýne a Bratislave zastúpenie aj v Prahe, Moskve, Berlíne, Manchestri, Edinburghu, Varšave a Palo Alto. Vďaka úspešnej niekoľko miliónovej investícii sa z malého tímu stala behom dvoch rokov firma s takmer 200 špecialistami, ktorá ďalej rastie.

 

Témy:

Data, Angular, AI, Python, Slovensko

 

Limitovaný počet účastníkov:

30 IT profesionálov

Prihlás sa tu.

 

PS: Večera je hradená organizátormi.

Zurich_Exponea


ORGANIZÁCIA LEAF V SÚČASNOSTI REALIZUJE TIETO PROGRAMY

Pre nadaných stredoškolákov:
Hľadáme, prepájame a podporujeme v rozvoji aktívnych, motivovaných a talentovaných študentov prostredníctvom širokej ponuky medzinárodných kempov alebo mentoring programu TalentGuide. LEAF tiež podporuje vznik medzinárodnej strednej školy internátneho typu, ktorá bude zameraná na rozvoj charakteru a líderstva v kontexte regiónu strednej Európy.
Pre učiteľov:
Rozvíjame učiteľov stredných škôl s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu vybraných súčasných učiteľov (napr. formou individuálneho rozvojového programu učiteľov), ako i prilákať osobnosti z mimoškolského prostredia k učiteľstvu (napr. ponukou zahraničných učiteľských stáží).
Pre Slovákov v zahraničí:
Vytvárame príležitosti (práca a stáže, štipendiá a dobrovoľníctvo, komunita) pre rozvoj mladých nadaných Slovákov v zahraničí, ich prepájanie so Slovenskom a návrat domov.
Pre dobrovoľníkov:
Poskytujeme mladým profesionálom príležitosti pre rozvoj a angažovanosť prostredníctvom ich pomoci neziskovým organizáciám či sociálnym podnikateľom.

---

LEAF
Sme nezisková mimovládna organizácia zameraná na rozvoj mladých ľudí s potenciálom vyrásť na osobnosti rozvíjajúce Slovensko. Navštívte našu hlavnú stránku.