SPAP komunita v Londýne – KICK OFF

Londýn je okrem iného známy tým, že tam žije veľa šikovných Slovákov a Sloveniek. V LEAF od počiatku veríme v potenciál našich profesionálov v zahraničí, ktorých podporujeme už sedem rokov prostredníctvom Programu SPAP.

Doteraz sme sa zúčastňovali a spolupracovali na rôznych podujatiach, ale tentokrát chceme urobiť viac!

Štartujeme preto aktívnu organizáciu komunity v Londýne s dvomi cieľmi:

  • Zmysluplne prepájať slovenských profesionálov a profesionálky v Londýne, aby ste sa ľahšie podporovali v profesnom aj osobnom raste
  • Prepojiť vás na príležitosti na Slovensku, kde aj z Londýna môžete pomáhať na projektoch alebo jednotlivcom

 

Okrem občerstvenia a dobrej spoločnosti sme si pre teba pripravili nové koncepty, o ktorých by sme sa s tebou veľmi radi porozprávali a prizvali ťa k spoluúčasti na ich vytváraní na KICK-OFFe:

 

Kedy?

Pondelok 2. decembra • Hub Hub London (20 Farringdon Street, EC4A 4AB) 

 

Aký bude program?

18:00 – 18:10 Privítanie

18:10 – 18:40 Otvorená debata s Peťom Čerešníkom o sile komunity pre kariéru a osobný rast

18:40 – 19:00 Predstavenie konceptu LEAF Themed Connects + feedback

19:00 – 19:10 Predstavenie konceptu LEAF Community Circles + feedback

19:10 – 21:00 Drinks a občerstvenie

Po 21:00 – Pokračovanie v zarezervovanom pube

 

Podujatie podporí Peter Čerešník otvorením diskusie o sile komunity pre kariéru a osobný rast. Peter je člen predstavenstva HB Reavis Group, kde zodpovedá za nové služby ako Origameo či Hub Hub.

Prepája v nich developerské aktivity spoločnosti s komunitne orientovanými projektmi, aby došlo k efektívnemu spojeniu mladých talentov s etablovaným biznisom.

Predtým pôsobil ako generálny riaditeľ v spoločnosti Exe a ako Country Manager v spoločnostiach Microsoft a SAS Institute.

Okrem iného, Peter pomáha LEAF-u rozbiehať Community Circles ako spôsob budovania komunít slovenských profesionálov na Slovensku a vo svete.

Predaj lístkov je už otvorený na tejto stránke!  Keďže ide o komunitné podujatie a budeme radi, ak pozveš aj svojich kamarátov, priateľky, manželky a susedov.

Tešíme sa na teba! 😊